Bioterapie moderně a precizně

Fracouzská společnost Macopharma nabízí sortiment špičkového vybavení pro transfúzní medicinu.

Nabídka produktů nabízí řešení pro každý krok buněčné terapie, od sběru a processingu kmenových buněk až po proceduru transplantace.

Lékařská řešení na míru požadavkům

Biomedical je společnost, která vyrábí a prodává zdravotnické prostředky. V Toskánsku, v Itálii a po celém světě se zabývá distribucí a technickou pomocí zdravotnických zařízení. Pracuje v úzkém kontaktu s nemocnicemi, klinikami, pečovatelskými domy a laboratořemi, aby mohla nabízet řešení na míru všem novým zákazníkům.

Odběr a zpracování krve precizně a moderně

Od roku 2005 jsme výrobcem zdravotnického výrobku transfusio-therm 2000, mikrovlnné trouby pro rozmrazování a ohřev čerstvě zmrazené plazmy (FFP), krevních a erytrocytárních koncentrátů.

Inovativní zařízení a technologie

Společnost Meril byla založena v roce 2006 a je globální indickou společností v oblasti zdravotnických prostředků. Navrhujeme, vyrábíme a distribuujeme klinicky relevantní, nejmodernější a nejlepší zdravotnické prostředky ve své třídě, které zmírňují lidské utrpení.

Inovativní lékařská řešení

Společnost Boston Scientific usiluje o proměnu životů prostřednictvím inovativních lékařských řešení, která zlepšují zdraví pacientů na celém světě.
Naše práce se řídí základními hodnotami, které definují kulturu společnosti Boston Scientific a posilují naše zaměstnance.

Filtrace a separace v plném spektru

Špičkové technologie k filtraci, separaci a čištění poskytuje společnost Pall. 

V oboru největší firma na světě dosahuje maximální schopnosti reagovat na infekci či kontaminaci a zajistit perfektní bezpečnost veškerých tekutin a plynů.

Infuzní a zdravotní sortiment

Italská společnost Gama Sanitas se věnuje pokrývání požadavků svých klientů v oblasti pump, infuzních zařízení a dalšího zdravotnického sortimentu.
Z portfolia Gama Sanitas nabízí společnost Vivacom zejména elastomerické pumpy Exacta.